ČERSTVÁ KREV/FRESH BLOOD je kompilací, která představuje nové a méně známé české a slovenské kapely hrající rockovou a metalovou muziku. Vyšla v březnu 2013 na CD i v digitální celoevropské distribuci s podporou níže uvedených partnerů.

PARTNEŘI:
Jsme kapela z Olomouce která hraje Heavycore s různými prvky metalové hudby. Kapela je mladá, ale složena z členů kteří mají letité zkušenosti.
Necnon Mortuss - kapela založena na podzim roku 2007, zkušebna je v České republice v Neratovicích. Album­ Likvidace vydané v roce 2012 poukazuje na likvidační přístup člověka k naší budoucnosti. 
Hudba projektu obsahuje směs žánrů jako jsou screamo, post-rock, ambient, experimental. Kromě takového  celku v hudbě NML najdete lyrické vsuvky, agresivní riffy a screamový vokál.

Sme z Považskej Bystrice, hráme rock´n´roll, ten zo 60-tych a 70-tych rokov, a to celým srdcom a dušou. Celá naša hudba pozostáva z dvoch gitár, basy, spevu , fúkacej harmoniky, a bicích.
FALL A PREY je thrashmetalová kapela založená v roce 2007 T. Čechem a P. Kolářem, hrající  převážně vlastní skladby s anglickými texty. Pravidelně vystupují na akcích a festivalech jak v ČR, tak v Německu.
Kapela OLD hraje Agressive Thrash Metal odeřvaný v češtině. Song Mudr. Řezník se dočkal i zpracování jako Official video.
Ve tříčlené sestavě, Iveta, Jirka a Roman hrajeme 6 let. Doma jsme na Mladoboleslavsku a Nymbursku a nedávno se nám podařílo získat druhé místo v anketě Boleslavský Otík 2012.
Hard rocková kapela Cybernetic spider založená v roce 1995 se po delší pauze vrací v roce 2013 zpět v nové sestavě a připravuje album
KING (SVK) - Slovenský progresívny Heavy / Death Metal. 

Abnormal Band je pražská formace­, která hraje muziku převážně na rozhraní hard rocku a heavy metalu­.
Heavy metalová kapela dračích válečníků z Jihlavy, která v roce 2013 oslavuje již 20 let existence.
Kapela LetMeIn vznikla v Praze na podzim roku 2010. Během prvního roku skupina složená z hudebníků z Čech, Peru a Japonska pracovala na autorských písních.
Kapela vznikla na přelomu roku 2011/2012 a než se dostala do výsledné sestavy, prošla velkými změnami v obsazení a vystřídala značné množství hudebníků snad na všech pozicích.