Naše nabídka

V zásadě můžeme svoji nabídku pro interprety (sólové i kapely) rozdělit do tří kategorií. Dle potřeby samozřejmě nabízíme i dílčí služby (např. jen natočení videoklipu).

1. Zastupování interpreta (kompletní servis)

Tato nabídka se týká interpretů, kteří nás svou dosavadní tvorbou a potenciálem přesvědčí, že se vyplatí riskovat a investovat do jejich podpory. Takový interpret se od nás dočká kompletního servisu, který zahrnuje organizování koncertů, vydávání CD a DVD, natáčení klipů a záznamů koncertů, tisk propagačních materiálů a reklamní služby. Prakticky jde o ty samé služby, které jsou popsány v našem Balíčku, ale s rozdílem, že je v plném rozsahu financujeme my a s interpretem se dělíme o zisky. V případě, že máte zájem o tuto nabídku, je nejlepší zaslat na naši adresu váš demosnímek či jinou nahrávku, popř. ji osobně doručit (po předchozí dohodě) do naší kanceláře, kdy osobní setkání může přispět k urychlení dalšího jednání.

2. Vydání a distribuce CD (spolupodíl)

Nabídka č. 2 je určena pro interprety, kteří věří své tvorbě, chtějí vydat své CD (či DVD), ale jejich potenciál nás v daném momentě nepřesvědčil či sám interpret zvolí tuto variantu, protože mu z velké části zaručuje nezávislost a při nízké investici získá naše služby v širokém rozsahu.

V této nabídce vydáváme CD (či DVD) interpreta na naší značce, zajišťujeme distribuci i propagaci titulu, ale interpret se na vydání podílí odkoupením části nákladu CD (či DVD) za zvýhodněnou cenu. Ze zbylého nákladu, u nějž se postaráme o distribuci, získá interpret procentuální podíl. Navíc může odkoupená CD (či DVD) prodávat za libovolnou cenu a tím pokrýt své náklady. Většinou také s interpretem sjednáváme nějaké koncerty na podporu vydaného titulu, ze kterých opět získává procentuální podíl ze zisku.

3. Balíček (spolupodíl)

V této nabídce přicházíme s maximálním rozsahem našich služeb (stejně jako v Nabídce č. 1), ale interpret se na něm finančně spolupodílí. Balíček zahrnuje:

CENA BALÍČKU: 96.000 Kč* (cena je konečná, nejsme plátci DPH)

* v případě, že již máte skladby nahrané, je cena o 16.000 Kč nižší

Skutečná hodnota nabízených služeb má ovšem dvojnásobnou hodnotu (viz. zde).

Abychom vám mohli Balíček nabídnout, musíme na sebe vzít 50 % nákladů. Druhá polovina, tzn. 96.000 Kč, je na vás.

Protože jsme si vědomi toho, že jde i tak o vysokou částku, její splácení jsme rozložili do tří vln:

Zároveň přicházíme s tipy, jak sehnat na Balíček finance.

Další důležitou informací je fakt, že vámi vložené peníze jsou investicí, která vám garantuje 60 % ze zisku z prodeje vašeho CD!

Pokud si u nás Balíček objednáte, sepíšeme s vámi smlouvu na dobu dvou let na zastupování v oblasti vydávání audio a video nosičů s možností prodloužení. Smlouva vám garantuje obsah balíčku (s realizací je možné začít ihned, nejpozději do 1 roku od podpisu smlouvy) + bonus: v případě, že prodejnost vašeho CD přesáhne 90 %, automaticky vám vydáme další CD a natočíme videoklip - a vše bude financovat naše agentura!