ČERSTVÁ KREV/FRESH BLOOD - tisková zpráva

8. 11. 2012

Tento týden jsme vypustili do světa první oficiální informace o připravované kompilaci. V textu naleznete celou tiskovou zprávu. A budeme jedině rádi, když její obsah budete dále šířit.

Praha – Na přelomu roků 2012/2013 vychází na značce Leviathan Music hudební kompilace s názvem ČERSTVÁ KREV/FRESH BLOOD, která představí kolem patnácti zajímavých a méně známých českých a slovenských kapel hrajících rock a metal.

 

Myšlenka vydat kompilaci se zrodila v polovině roku 2012, když se ve vydavatelství Leviathan Music snažili vymyslet způsob, jak pomoci zajímavým, ale méně známým, čerstvě založeným i dlouho hrajícím kapelám a interpretům z České republiky a Slovenska. Výsledkem je CD, na kterém se představí více jak 15 hudebních těles – každé s jednou skladbou.

Z žánrového hlediska je složení pestré, což bylo jedním z cílů – ukázat, jak pestrá je současná hudební scéna. Od klasických rockových kousků tu naleznete skladby z ranku heavy metalu, death metalu a samozřejmě i punku.

Konkrétně se na albu setkáte například s kapelami KARAKUM, NECNON MORTUSS, LETMEIN, NO MISERY LEFT nebo PROČ NE.

Kompilace ČERSTVÁ KREV/FRESH BLOOD získala pro své vydání také zajímavé partnery. O mastering se postará nahrávací studio SOUNDYARD, ve kterém mají také všechny kapely, jež neměly vhodnou nahrávku pro kompilaci, možnost nahrávat za cenově zvýhodněných podmínek.

S propagací alba pomáhají tito skvělí mediální partneři: Rádio Rock, Rádio Gothic, Rádio Brod, webový portál Rockmag nebo časopisy Rock Hard a Whiplash.

Pokud hrajete v kapele, která by měla zájem se na kompilaci objevit, ještě máte příležitost, jelikož na CD zbývá nějaké to místo. Podmínky pro umístění na kompilaci naleznete zde: http://www.leviathanmusic.cz/novinky/?id=57

Budete-li mít zájem, pošlete svou skladbu na e-mail: zdarek@leviathan.cz. Nejpozději do 30. listopadu 2012.

 

Za Leviathan Music

 

Pavel Žďárek

www.leviathanmusic.cz

Kontakt: zdarek@leviathan.cz